Brexit

Op 31 januari 2020 heeft het VK formeel de EU verlaten. Tijdens de overgangsperiode onderhandelde de EU en het VK over de details van hun toekomstige relatie. Eind december 2020 stemden de EU-lidstaten en het Britse parlement in met een handels- en samenwerkingsakkoord tussen de EU en het VK.

Houthoff houdt de ontwikkelingen en gevolgen van de Brexit nauwlettend in de gaten om u en uw organisatie te kunnen adviseren over de uitdagingen en kansen die de onderhandelingsresultaten met zich meebrengen. De Brexit experts staan in nauw contact met de juridische experts in het VK.

Aarzel niet om contact op te nemen met een van onze experts.

Banking & Finance | Investment Management

Jeroen Vossenberg
Advocaat | Counsel
T +31 20 605 69 14
M +31 6 4354 9957
E j.vossenberg@houthoff.com

EU Regulatory & Competition

Greetje van HeezikGreetje van Heezik
Advocaat | Counsel
T +32 2 507 98 10    
M +32 4 7586 8593  
E g.van.heezik@houthoff.com

Corporate / M&A

Paul de Vries
Notaris | Partner
T +31 10 217 29 20
M +31 6 4155 7508
E p.de.vries@houthoff.com

Maurits de Haan
Advocaat | Partner
T +31 10 217 29 21
M +31 6 4314 2993
E m.g.de.haan@houthoff.com

Energy

Kirsten Berger
Advocaat | Partner
T +31 20 605 61 73
M +31 6 1296 7383
E k.berger@houthoff.com

Employment & Pensions

Margot van Herwerden
Advocaat | Senior Associate
T +31 20 605 65 04
M +31 6 2043 0245
E m.van.herwerden@houthoff.com

Litigation | Arbitration

Marek Zilinsky 
Professional Support Lawyer
T +31 20 605 64 86
M +31 6 1044 7767
E m.zilinsky@houthoff.com

Public Law, Investigations & Corporate Crime

Vincent Affourtit
Advocaat | Partner
T +31 20 605 69 36
M +31 6 2240 0840
E v.affourtit@houthoff.com

Real Estate Transactions 

Herman Lohman
Notaris | Partner
T +31 20 605 61 20
M +31 6 2293 4252
E h.lohman@houthoff.com

Restructuring & Insolvency

Barbara van Gangelen
Advocaat | Counsel
T +31 20 605 69 44
b.van.gangelen@houthoff.com

Tax

Sylvia Dikmans
Advocaat | Partner
T +31 20 605 69 33
M +31 6 4316 3074
E s.dikmans@houthoff.com

IP/IT | Data Protection

Thomas de Weerd
Advocaat | Partner
T +31 20 605 69 85
M +31 6 5165 9208
t.de.weerd@houthoff.com